Leņķa slīpmašīna MAKITA 9558HN, 840W - Angle grinder

SlīpmašīnaMakita 9558HN pamatoti izpelnījusies titulu viena no populārākajiem modeļiem tirgū. Tās augstādrošība, mazie gabarīti un svars, efektivitāte un universālums, ka arī pietiekama jauda akmenim un betonam, padara 9558HN modeli par lielisko risinājumu vairākiem darbiem....
Leņķa slīpmašīna MAKITA 9558HN, 840W Tools - POWER tools - Angle grinder

Leņķa slīpmašīna MAKITA 9558HN, 840W Tools - POWER tools - Angle grinder

Advise us

Leņķa slīpmašīna MAKITA 9558HN, 840W - Makita - Angle grinder


SlīpmašīnaMakita 9558HN pamatoti izpelnījusies titulu viena no populārākajiem modeļiem tirgū. Tās augstādrošība, mazie gabarīti un svars, efektivitāte un universālums, ka arī pietiekama jauda akmenim un betonam, padara 9558HN modeli par lielisko risinājumu vairākiem darbiem. Slīpmašīnaiir liela aizsardzība pret putekļiem, kas garantē ilgu kalpošanas laiku, atbrīvos no liekajam pārkaršanām un mehānismu nolietojuma.

Dotajam modelim ir ļoti efektīvs dzinējs, ka arī koniskais reduktors, kas nodrošina labu pārraidi. Strāvas ierobežojuma sistēma sākumā ļauj lēnām paaugstināt diska apgriezienus, tas pozitīvi ietekmē darba precizitāti un slīpmašīnas detaļu kalpošanas ilgumu. Sasniedzot noteiktu suku nolietojuma līmeni, mašīna atslēdzas automātiski, tos var nomainīt, neatvērot korpusu. Darbvārpstas bloķēšanas poga ļauj viegli un ātri noņemt un uzstādīt griešanas vai slīpēšanas diskus.

Makita 9558HN ir aprīkota ar papildus rokturi, kuru var stiprināt gan pa kreisi, gan pa labi, tā atšķiras ar produktivitāti un zemo trokšņu un vibrāciju līmeni.

Tehniskie raksturlielumi:

Jauda – 840W

Tukšgaitas apgriezienu frekvence – 11000 apg/min

Diska diametrs – 125 mm

Darbvārpsta – M14

Barošanas kabeļa garums - 2.5 m

Slīpmašīnas garums – 271mm

Svars- 1.6 kg

Recommended