Īlēni

Īlens Whirlpower SKRAB. Sting garums 75mm izgatavots no instrumentu tērauda, ērtu plastmasas rokturi garums 80mm. Īlens ir paredzēts, lai izurbt blīvs dažādus produktus, kas ir viens no galvenajiem instrumentiem, kas ir kanalizācijas un cobblers. Īlēns ir papildu instruments, ar...

Īlēns

Īlens Whirlpower SKRAB. Sting garums 75mm izgatavots no instrumentu tērauda, ērtu plastmasas rokturi garums 80mm. Īlens ir paredzēts, lai izurbt blīvs dažādus produktus, kas ir viens no galvenajiem instrumentiem, kas ir kanalizācijas un cobblers. Īlēns ir papildu instruments, ar iezīmēšanu galu, kas tiek izmantota, lai marķējums virsmām dažādu materiālu, un padarot caurumiem.
Īlēni - Īlēns
2.29 EUR
Noliktavā

Īleni 4gab.

Īleni 4PR komplekts. SKRAB. Komplekts ietver vienu tiešo īlens un trīs izliektās stingers. Sting garums 70mm izgatavots no instrumentu tērauda, ērtu plastmasas rokturi garums 65mm. Īleni ir paredzēts, lai izurbt blīvs dažādus produktus, kas ir viens no galvenajiem instrumentiem, kas ir kanalizācijas un cobblers. Īlēns ir papildu instruments, ar iezīmēšanu galu, kas tiek izmantota, lai marķējums virsmām dažādu materiālu, un padarot caurumiem.
Īlēni - Īleni 4gab.
3.21 EUR
Noliktavā