Silikona spiedes

Skelets hermētiķu pistole 9 "seškanšu stienis, dzeltens SKRAB Izgatavots no nerūsējoša tērauda ar pretkorozijas pārklājumu. Ķermeņa skelets. Tas tiek izmantots, lai piemērotu hermētiķu alumīnija, plastmasas un kartona caurules un kārtridži....

Silikonspiede zils korp. (hermētiķu pistole)

Skelets hermētiķu pistole 9 "seškanšu stienis, dzeltens SKRAB Izgatavots no nerūsējoša tērauda ar pretkorozijas pārklājumu. Ķermeņa skelets. Tas tiek izmantots, lai piemērotu hermētiķu alumīnija, plastmasas un kartona caurules un kārtridži.
Silikona spiedes - Silikonspiede zils korp. (hermētiķu pistole)
1.96 EUR
Noliktavā

Sрiede līmēm 9" (Hermētiķu pistole)

Hermētiķu pistole slēgta mājokļu 9 "400ml SKRAB Izgatavots no alumīnija. Pilnībā slēgta korpuss ar plastmasas rokturi un plastmasas snīpi. Izmantoti, lai strādātu ar hermētiķi, epoksīda un līmes kompozīcijas mīkstajās caurules. Paredzēti līča slotu speciālas struktūras, sablīvēšanās, galvojumu un citas operācijas.
Silikona spiedes - Sрiede līmēm 9 (Hermētiķu pistole)
7.46 EUR
Noliktavā

Sрiede līmēm 15" (Hermētiķu pistole)

Hermētiķu pistole slēgta mājokļu 15" 600ml SKRAB Izgatavots no alumīnija. Pilnībā slēgta korpuss ar plastmasas rokturi un plastmasas snīpi. Izmantoti, lai strādātu ar hermētiķi, epoksīda un līmes kompozīcijas mīkstajās caurules. Paredzēti līča slotu speciālas struktūras, sablīvēšanās, galvojumu un citas operācijas.
Silikona spiedes - Sрiede līmēm 15 (Hermētiķu pistole)
10.43 EUR
Noliktavā